Czartery jachtów - cennik | Premium Yachting

PÓŁ DNIOWY REJS JACHTEM JEANNEAU SUN ODYSSEY SUN ODYSSEY 42 DS

Rejs trwa do 6 godzin, licząc od momentu wypłynięcia z mariny do przycumowania w punkcie docelowym. Ten luksusowy jacht pomieści do 11 osób. W trakcie rejsu zostanie podany drobny poczęstunek. Zaokrętowanie możliwe jest w prawie każdym porcie Zatoki Gdańskiej i ustalane jest indywidualnie wedle życzenia Zamawiającego.

[ KWOTA USTALANA  INDYWIDUALNIE ]

Zapisz

CAŁODNIOWY REJS JACHTEM JEANNEAU SUN ODYSSEY SUN ODYSSEY 42 DS

Rejs trwa od momentu wypłynięcia z mariny do godziny po zachodzie słońca. Zaokrętowanie możliwe jest w prawie każdym porcie polskiego wybrzeża i ustalane jest indywidualnie w momencie rezerwacji. Kwota ustalana indywidualnie

[ KWOTA USTALANA  INDYWIDUALNIE ]

Zapisz

REJS LUKSUSOWYM JACHTEM MOTOROWYM GALEON 43

Rejs Galeonem 43 przyniesie Państwu niesamowitych wrażeń, a rejs na długo zostanie w pamięci. Zaokrętowanie możliwe jest w prawie każdym porcie Zatoki Gdańskiej i ustalane jest indywidualnie wedle życzenia Zamawiającego. Motorówka jest w stanie pomieści do 10 osób. W trakcie rejsu zostanie podany drobny poczęstunek.

[ KWOTA USTALANA  INDYWIDUALNIE ]

Zapisz

ORGANIZACJA REGAT JACHTAMI ŻAGLOWYMI NA ZATOCE GDAŃSKIEJ

Nic tak nie integruje, jak wspólne pokonywanie fal, ujarzmianie wiatru i sportowa rywalizacja! Zapewniamy kompleksowe przygotowanie oraz obsługę regat w tym: jachty, sędziego, łódź techniczną, boje, flagi i profesjonalną obsługę. Jesteśmy w stanie zorganizować regaty nawet dla 120 osób.

[ KWOTA USTALANA  INDYWIDUALNIE ]

Zapisz

KATAMARAN F1 H2O

Zasiądź obok Bartka Marszałka – kierowcy wodnej F1 H2O. Najszybsza motorówka na świecie, 6G w zakrętach, 2,5 sekundy do 100 km/h! Zwrotność katamaranu jest niemożliwa do osiągnięcia przez jakąkolwiek maszynę kołową. Niepowtarzalna atrakcja w czasie biznesowych spotkań, szkoleń, czy wyjazdów integracyjnych.

[ KWOTA USTALANA  INDYWIDUALNIE ]

Zapisz

REJS ŻAGLOWCEM

Rejsy na największych żaglowcach, które pływają po świecie. Niektóre z nich są w stanie pomieścić nawet do 120 osób. Żaglowiec może służyć również jako nietypowa przestrzeń eventowa, gdzie jesteśmy w stanie przygotować wytworną kolację, elegancką galę lub przestrzeń na konferencję, szkolenie. Bardzo atrakcyjnym elementem naszych imprez na żaglowcach jest możliwość zaangażowania się w prace na statku, m.in. pomoc przy stawianiu żagli, prowadzenia jednostki oraz wszelkie inne działania, które wykonuje załoga żaglowca.

[ KWOTA USTALANA  INDYWIDUALNIE ]

Zapisz

Premium Yachting
5.0
Based on 2 reviews
powered by Google
Norbert Rymuszka
Norbert Rymuszka
13:42 27 Feb 20
Zawsze profesjonalnie i z pomysłem. Dobra żeglarska współpraca. Tak trzymać. Nazwa zobowiązuje 😉
Zobacz wszystkie opinie

Każdorazowo, cena rejsu uwzględnia:

  • opiekę sternika i prowadzenie jachtu,
  • podstawowe ubezpieczenie NNW,
  • koszty paliwa oraz opłaty portowe,
  • wodę i owoce dla uczestników.Do każdego zamówienia istnieje możliwość domówienia atrakcji dodatkowych, jak ognisko na plaży, koncert szantowy czy odwiedzenie Helu. Każdy z elementów dodatkowych, takich jak catering, dodatkowe atrakcje, oraz koszty noclegów wyceniany jest odrębnie i na życzenie Zamawiającego.

Po więcej informacji na temat możliwych scenariuszy i atrakcji, dostępnych terminów oraz sposobów wykorzystania Premium Yachting do celów biznesowych i turystycznych zapraszamy do kontaktu

NAPISZ DO NAS

 

kontakt@premiumyachting.pl

lub dzwoń

+48 600 034 174

KONTAKT