Sprawna załoga to podstawa w każdej dziedzinie życia!

Kto steruje jachtem? Załoga! Gdzie płynie jacht – tam gdzie chcemy! To załoga dopasowuje ustawienie żagli i trasę do wiatru i fali tak, aby osiągnąć złożone cele! (o ile zostały zaplanowane realnie i odpowiedzialnie) – czy nie brzmi to jak początek lekcji o biznesie? Tak! Żeglarstwo ma w sobie wiele cech, sprawdzających się w firmie. Szukasz ciekawej formy szkolenia, motywacji czy nauki współpracy? Zabierz swój zespół na wodę!

Podobnie w życiu, a w szczególności w biznesie mamy ograniczony wpływ na otoczenie i tylko od sprawności firmowej załogi zależy, czy będziemy z tym otoczeniem walczyć i się przepychać…. A może wykorzystamy je dla osiągnięcia swoich celów!

Zabierz swój zespół na jacht, nauczymy Was nie tylko podstaw żeglarstwa, ale przede wszystkim współpracy! Lepszego zobrazowania procesów – podziału zadań i komunikacji, tak aby po szkoleniu móc samemu sterować pełnomorskim jachtem! Brzmi ambitnie! I dobrze bo cele muszą być ambitne! Czeka Was mnóstwo dobre zabawy, a przy okazji świetnej nauki popartej  wieloletnim doświadczeniem! Integracja z dawką adrenaliny i zabawy na długo zostanie Twojemu zespołowi w pamięci i wiemy, że wielokrotnie w firmach wracacie do mechanizmów i procesów zaobserwowanych w trakcie rejsu!

Przez lata aktywności przygotowaliśmy gotowe scenariusze dla różnej wielkości grup i różnorodnych branż. Czasem wystarczy przewietrzyć głowę, innym razem rekomendujemy organizację regat i odrobinę zdrowej rywalizacji, a czasem organizujemy pełne żeglarskie szkolenie… w trakcie którego można pozyskać m.in. patent motorowodny i żeglarza jachtowego!

Chcesz aby Twój zespół został sprawną załogą! Sprawimy że tak się stanie! Napisz do nas!