Szukasz idealnego prezentu? Poznaj nasze Vouchery prezentowe i bony podarunkowe!

Zbliżają się święta, a wraz z nimi dylemat, jaki prezent sprawi radość naszym bliskim. Dlaczego by nie podarować im wyjątkowego doświadczenia, które na zawsze pozostanie w ich wspomnieniach? Rejs z Sopotu lub Gdańska to doskonały prezent dla miłośników morza, przygody i niezapomnianych widoków.

Nasze vouchery prezentowe na rejsy po Zatoce Gdańskiej to idealna okazja, by bliska osoba mogła oderwać się od codziennych spraw i zdobyć nowe doświadczenia. Przygotowaliśmy możliwość zakupu zarówno prezentu dla osób indywidualnych do wykorzystania w rejsach biletowanych, które organizujemy cały rok, ale również rejsy na wyłączność.

Wspólny rejs to też świetna okazja do ponownego spotkania w gronie najbliższych. Rodzinnie, z przyjaciółmi a może po pracy. Na jachcie każdy znajdzie coś dla siebie – jedni sterują i aktywnie się angażują w żeglowanie, inni oddają się przyjemności i wolności jaką daje poruszanie się pod żaglami. Jedno jest pewne – wspólne przeżycia i dobra energia, pozytywnie wpływają na wzajemne relacje i na długo zostają w pamięci.

Możesz wybrać dowolne jednostki z naszej floty, doradzimy również optymalną trasę. Możemy płynąć na zachód słońca, na Hel lub całodzienny rejs po Zatoce Gdańskiej z wodnymi zabawami. Opcji jest wiele, więc z pewnością znajdziesz coś odpowiedniego dla osoby obdarowanej.

Tym, którzy pragną pogłębiać swoje wodniackie zainteresowanie możesz podarować kurs na patent sternika motorowodnego lub żeglarza jachtowego.

Nie zwlekaj dłużej – podaruj niezapomniane chwile na wodzie jako voucher prezentowy i spraw swoim bliskim wyjątkowy prezent na święta lub inne ważne dla Was okazje. Nasze vouchery są ważne przez 12 miesięcy więc będzie wiele możliwości, aby je wykorzystać!

Dla podkreślenia wyjątkowości prezentu voucher może zostać spersonalizowany i dostarczony w wersji drukowanej lub cyfrowej.

Więcej informacji i rezerwacje znajdziesz TUTAJ.

Masz pytania? Jesteśmy do dyspozycji. Napisz do nas!