WATER TAXI – wodna taksówka

Stałeś w korku na Półwysep Heli ? Jechałeś 2 godziny z Gdańska do Gdyni? Nie chcesz już wyskoczyć na Hel na weekend, bo więcej się siedzi w aucie niż na plaży?

Od wielu lat sami mamy te rozterki, kombinujemy objazdami, godzinami wyjazdów, a efekt niestety z roku na rok coraz gorszy, czas przejazdu się wydłuża.. i to się drogą lądową już nie zmieni…

Mamy dla Ciebie rozwiązanie! Przedostań się wodą! Z Gdyni do Jastarni płyniemy ok 20 minut! SZOK! Czas zależy oczywiście od warunków pogodowych, fali i wiatru, oraz miejsca startu i zakończenia. Czasem najważniejsze to dostać się możliwie szybko… a czasem można po prostu spędzić dzień żeglując po Zatoce. Twoja potrzeba – czas, ilość osób są zawsze na pierwszym miejscu. To do nich dopasujemy i zaproponujemy jednostkę, która będzie optymalna. RIB może popłynąć nawet tuż pod Twoją przyczepę na kampingu!

Nie martw się ilością bagaży, jacht, który może przepłynąć przez Atlantyk ma tyle miejsca, że zmieścisz się nawet na miesięczne wakacje! Jeżeli nie wyobrażasz sobie pobytu bez samochodu – możemy go dostarczyć – ale już lądem… na spokojnie dojedzie z naszym kierowcą…

Trasy możemy realizować na dowolnej trasie Zatoki, między miastami, przystaniami i plażami. Pamiętaj jednak, aby całość zaplanować wcześnie! Nie zawsze mamy dostępny optymalny sprzęt, a czasem scenariusz musimy dopasować do warunków atmosferycznych!

Pływamy cały rok, więc tylko napisz kiedy i gdzie mamy się stawić 😉