Planujecie wyjazd nad morze?
Sopot, Gdańsk lub Gdynia to stolica letniej zabawy, którą najlepiej zacząć na pokładzie naszych jachtów! Rejs to też wyjątkowa forma relaksu, integracji i zabawy, która na długo zostanie w pamięci wszystkich uczestników.

Formuła Boat Party, to idealna rozgrzewka przed wieczorną zabawą. Na wodzie wykorzystujemy jachty, motorówki, skutery – wszystko aby się naładować pozytywną energią!

W zależności od ilości czasu, możemy zrealizować 2 godzinny rejs w dowolnym porcie Zatoki Gdańskiej lub Puckiej, możemy Was przetransportować w opcji One Way, np. z Gdańska do Sopotu lub zrobić całodzienny rejs po Zatoce z kąpielami w morzu, SUPem i atrakcjami motorowodnymi. Doświadczyć zachód słońca na wodzie to wyjątkowe przeżycie.

Nasze jachty: posiadają kuchnię, łazienkę, nagłośnienie, ogrzewanie, a w razie niepogody chowamy się pod pokładem. Dopasujemy jednostkę do ilości gości, a plan rejsów do Waszych pomysłów i oczekiwań.

Na pokład można wnieść swoje przekąski i napoje lub zamówić pełen catering u naszych sprawdzonych Partnerów. Istnieje też możliwość organizacji dodatkowych atrakcji 😉

W pakiecie: jacht, sternik, prosecco, woda i wszelkie opłaty portowe

Poproś o ofertę:
kontakt@premiumyachting.pl

Tel. 722500500