Zachód słońca na Jachcie

Rejs na zachód słońca to jedno z cudowniejszych doznań na świecie! Zachodzące nad Zatoką Gdańską słońce to gwarancja wyjątkowych chwil!

Zaplanuj rejs z Sopotu, Gdańska lub Gdyni na pokładzie wybranej jednostki.

W Polsce zachód słońca jest mocno rozciągnięty! Latem jest on po 21:00, a widnokrąg przemieszcza się po horyzoncie, ale zimą trzeba się zrywać z pracy… i stawić się na wodzie tuż po 15:00 widok jest jednak zawsze wyjątkowy! Każda pora roku ma swoje jedyne i niepowtarzalne kolory, a słońce zachodzi w różnych miejscach! Warto spróbować w różnych miesiącach!

Dzięki temu, że latem słońce zachodzi tak późno spotkanie możesz zaplanować po pracy lub jako zwieńczenie dnia na plaży lub spędzonego na zwiedzaniu Trójmiasta! Każdy dzień jest dobry aby się przewietrzyć. Do rejsu możemy dla Was przygotować przekąski, pyszne schłodzone prosecco, aby czerpać chwilę pełnymi garściami!

Szykując się na rejs na zachód słońca, należy zawsze zabrać coś cieplejszego do ubrania, gdyż słońce znikające za horyzontem powoduje, że tracimy źródło ciepła i wtedy zawsze jest chłodniej. Na naszych jachtach mamy zawsze kocyki i możliwość ogrzania się! A w sezonie jesienno-zimowym zaproponujemy kawę lub herbatę.

A po zachodzie – spływamy do Mariny w Trójmieście, gdzie czeka na Was wiele form spędzenia czasu.. plaże, restauracje… Jeżeli macie ochotę to możemy płynąć też na nocny rejs… Nie spróbujesz to nie dowiesz się czy Ci się spodoba! NA pewno będzie wyjątkowo!

Podstawowe informacje:

  • Czas trwania rejsu – 2 godziny
  • Jacht lub motorówka – dopasujemy do ilości gości i Twoich potrzeb (możliwe od 2 do 50 osób)
  • Pływamy cały rok – godzina rejsy dopasowana do zachodów.
  • Rejsy na wyłączność wyceniania indywidualnie w zależności od trasy, długości rejsu, daty i ilości osób. Napisz do nas!
  • Na pokładzie jachtu – łazienka, kuchnia z lodówką, kabiny, nagłośnienie i oświetlenie.
  • W trakcie rejsu: świetna zabawa, możliwość kąpieli w morzu!

Zaplanuj swój rejs już dzisiaj. Szczegóły rejsu możesz zobaczyć tutaj.