Puchar Ameryki na Sardynii

Sardynia to wspaniała włoska wyspa pełna urokliwych miejsc, które warto odwiedzić od wody. Stolica wyspy – Cagliari, to od lat mekka żeglarstwa i tu swoją bazę ma Challenger LUNA ROSSA! Tu też odbędą się premierowe regaty World Series 36’tej edycji Pucharu Ameryki 2021 i po raz pierwszy będzie można zobaczyć latające jednokadłubowce w bezpośredniej rywalizacji!

To prawdziwa uczta dla fanów żeglarstwa, a do tego największe atuty Sardynii – piękne widoki, wspaniałe jedzenie i duuużo słońca! Bezpośrednie loty z Polski ułatwiają dotarcie! (Warszawa, Kraków, Wrocław i Berlin)

Zapraszamy na rejsy w terminach:

  • 18-25 kwietnia
  • 22-25 kwietnia
  • 25.04 – 02 maja

Celem wyjazdów jest rejs po południowych krańcach wyspy, szkolenie żeglarskie dla chętnych i przede wszystkim kibicowanie z wody pierwszej edycji World Series Pucharu Ameryki. Do dyspozycji będą jachty jednokadłubowe i katamaran.

Pakiety:

  • Pakiet podstawowy – Oceanis 411 – 4 kab.- 1500 zł/os
  • Pakiet szkoleniowy – Bavaria 49 – 5 kab. (bez spania w mesie) – 1750 zł/os
  • Pakiet katamaran połączony ze szkoleniem – Bali 4.1 rok 2020!!! – 2900 zł/os

Cena zawiera: jacht, koszulkę pamiątkową, opiekę sternika, realizację programu wg wybranego pakietu, wejście do wioski Pucharu Ameryki.

Dodatkowe koszty:
przelot, kasa jachtowa (katamaran i pakiet podstawowy – koszt cumowania w Cagliari w cenie), dodatkowe atrakcje.

Dołącz do nas już dzisiaj! Ilość miejsc ograniczona.

Start i koniec rejsu Cagliari. Istnieje możliwość przygotowania oferty skrojonej na miarę i dopasowane do Państwa potrzeb.

Możliwość przygotowania dedykowanego VOUCHERU prezentowego na wyjazd.

Masz pytania?
Zadzwoń – +48 501094461
Zapraszamy do kontaktu: kontakt@premiumyachting.pl