Saxo Bank Golf League

 

Saxo Bank, Premium Yachting, Pole golfowe Lisia Polana we współpracy z Partnerami, przygotowało cykl pięciu turniejów „Saxo Bank Golf League”.

 

Mecenasem cyklu jest Saxo Bank – globalny bank inwestycyjny, który specjalizuje się w handlu oraz inwestycjach online na światowych rynkach finansowych. Jego operacje obejmują ponad 180 krajów. Swoje produkty oraz platformy inwestycyjne udostępnia w ponad  20 różnych wersjach językowych. Saxo Bank został utworzony w 1992 roku z myślą o zapewnieniu Klientom prywatnym i Partnerom instytucjonalnym kontroli nad działającymi w czasie rzeczywistym transakcjami inwestycyjnymi na rynku  kapitałowym Forex. Bank posiada biura na całym świecie, w tym m.in w Londynie, Paryżu, Genewie, Zurychu, Singapurze, Tokio, Madrycie, Amsterdamie, Dubaju, Pradze i Pekinie i Warszawie.

Turnieje przeznaczone są dla wszystkich golfistów posiadających co najmniej Zieloną Kartę. Inauguracja cyklu nastąpi 20 kwietna 2013, turniej finałowy przewidziany jest na 22.06.2013r.

 

Partnerzy turnieju: Premium Yachting, BMW AUTO FUS, Optique Exclusive, Optique, Frederic Constant, Media Mocni oraz GolfHelp.

 

Patroni Medialni: Manager oraz Inwestycje.pl

 

Patron LifeStyle: Ro Style & Life.

 

Szczegóły oraz możliwość zapisu na turniej na stronie pola golfowego Lisia Polana oraz na stronie Saxo Bank.