Wciąż pływamy!

Mimo końca wakacji sezon żeglarski nad polskim morzem wciąż trwa! Załoga Premium Yachting przygotowała dla wszystkich fanów aktywnego wypoczynku ciekawą ofertę imprez integracyjnych i rejsów na luksusowych i bezpiecznych jachtach.

 

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, wzbogaciliśmy naszą flotę partnerską o wyjątkowe jednostki, jacht żaglowy IMOCA 60 najszybszy jacht regatowy na Bałtyku, którego sternikiem jest Zbigniew „Gutek” Gutkowski oraz jacht motorowy AZIMUT 43, na którego pokładzie w komfortowych warunkach mieści się nawet do 18 osób!

Już dziś zapraszamy do organizacji firmowych imprez integracyjnych, konferencji i spotkań biznesowych pod żaglami. Nasza oferta idealnie wpisuje się w plany wszystkich, którzy chcą aktywnie i przyjemnie spędzić czas. Regaty w formule profesjonalnej czy amatorskiej to gwarancja niezapomnianych emocji, a rekreacyjne rejsy po wodach Zatoki Gdańskiej to idealny element uzupełniający spotkania służbowe, jak również sprawdzony sposób na budowę dobrych relacji w zespole.

Zapytaj naszego przedstawiciela!