Wieczór Panieński, Wieczór Kawalerski na jachcie!

Planujecie wyjazd nad morze?
Sopot, Gdańsk lub Gdynia to stolica letniej zabawy, którą najlepiej zacząć na pokładzie naszych jachtów! Rejs to też wyjątkowa forma relaksu, integracji i zabawy, która na długo zostanie w pamięci wszystkich uczestników.

Formuła Boat Party, to idealna rozgrzewka przed wieczorną zabawą. Na wodzie wykorzystujemy jachty, motorówki, skutery – wszystko aby się naładować pozytywną energią!

W zależności od ilości czasu, możemy zrealizować 2 godzinny rejs w dowolnym porcie Zatoki Gdańskiej lub Puckiej, możemy Was przetransportować w opcji One Way, np. z Gdańska do Sopotu lub zrobić całodzienny rejs po Zatoce z kąpielami w morzu, SUPem i atrakcjami motorowodnymi. Doświadczyć zachód słońca na wodzie to wyjątkowe przeżycie.

Nasze jachty: posiadają kuchnię, łazienkę, nagłośnienie, ogrzewanie, a w razie niepogody chowamy się pod pokładem. Dopasujemy jednostkę do ilości gości, a plan rejsów do Waszych pomysłów i oczekiwań.

Na pokład można wnieść swoje przekąski i napoje lub zamówić pełen catering u naszych sprawdzonych Partnerów. Istnieje też możliwość organizacji dodatkowych atrakcji 😉

W pakiecie: jacht, sternik, prosecco, woda i wszelkie opłaty portowe

Poproś o ofertę:
kontakt@premiumyachting.pl

Tel. 722500500