o nas

Premium Yachting powstało, bo kochamy żeglarstwo i lubimy patrzeć jak inni zarażają się naszą pasją. Jest to propozycja dla ludzi lubiących luksus i dbających o komfort swój i swoich bliskich. Dla wszystkich ceniących piękno żeglarstwa i dla tych, którzy chcieliby je poznać. Celem Premium Yachting jest nie tylko pokazanie uroków żeglarstwa jako sportu lecz ukazanie go jako sposobu na życie.

Rejsy z Premium Yachting to doskonały sposób na uatrakcyjnienie firmowej imprezy integracyjnej dla pracowników i kontrahentów. Znakomita szkoła pracy zespołowej, intensywna dawka żeglarskiej przygody, skuteczna integracja oraz nauka efektywnej współpracy, które będą miały przełożenie na strefę zawodową. Nasz zespół specjalizuje się w kompleksowej organizacji imprez o charakterze marynistycznym. Dzięki doświadczonej załodze oraz profesjonalnej kadrze pracowników oferujemy najwyższy poziom obsługi. Lubimy wyzwania, a najważniejsze są dla nas komfort, bezpieczeństwo i satysfakcja Klienta. Proponujemy Państwu sport na najwyższym poziomie. Żeglarstwo zawiera elementy team building i sprzyja usprawnieniu komunikacji oraz efektywnej współpracy w grupie. Wszystko po to, by osiągnąć zamierzone cele w miłej atmosferze.

Scenariusze imprez i szczegóły oferty opracowujemy dla każdego Klienta indywidualnie, by jak najpełniej zaspokoić Państwa wymagania. W zależności od oczekiwań wykorzystujemy rozwiązania nietypowe lub konwencjonalne. Zachęcamy jednak do zapoznania się z propozycjami poglądowych, gotowych rozwiązań. Oferujemy wachlarz popularnych, sprawdzonych i bogatych w atrakcje scenariuszy.

Na Państwa specjalne życzenie w żeglarskiej przygodzie może wziąć udział Mateusz Kusznierewicz – mistrz olimpijski, wielokrotny medalista regat, który jest niekwestionowanym autorytetem w żeglarstwie. Najważniejszy dla nas jest komfort, bezpieczeństwo i piękne wspomnienia naszych gości. Radość i satysfakcję czerpiemy widząc, że schodzą na ląd uśmiechnięci.

[grw place_photo="https://lh3.googleusercontent.com/p/AF1QipOJiSlM5MWf6OJvq4iUrtLB6ACHN-_T5G8PYM3N=s1600-w300-h300" place_name="Premium Yachting" place_id="ChIJk2OoxOQL_UYRZyRMvFfFZeM" reviews_lang="pl" pagination="5" text_size="120" refresh_reviews=true lazy_load_img=true reduce_avatars_size=true open_link=true nofollow_link=true]