Oferta Walentynkowa

Żegluj ku zachodzącemu słońcu z wyjątkową dla Ciebie osobą!

 

Z myślą o zbliżających się Walentynkach przygotowaliśmy specjalną, atrakcyjną ofertę, która pozwoli Państwu zaskoczyć drugą połówkę oryginalnym prezentem.

 

Zapraszamy do wyboru jednej z dwóch specjalnie przygotowanych propozycji. Promocyjne, dwuosobowe vouchery na kilkugodzinny rejs wedle wybranego przez Państwa wariantu czekają na nabywców.

 

Pierwszy wariant zakłada kilkugodzinny, popołudniowy rejs na trasie Gdańsk – Sopot. Oferuje on zwiedzenie Kanału Portowego oraz gdańskiego Starego Miasta od strony wody, zobaczenie nabrzeża Stoczni Gdańskiej, Twierdzę Wisłoujście oraz Westerplatte.

 

Drugi wariant to romantyczny rejs wieczorny na trasie Sopot – Gdańsk, podczas którego będzie można podziwiać zachód słońca z pokładu luksusowego jachtu. Rejs umożliwi także zobaczenie Twierdzy Wisłoujście i nabrzeże Stoczni Gdańskiej po zmroku.

 

Chwile spędzone na pokładzie jachtu Premium Yachting umili Państwu prezent od naszej załogi – butelka wybornego szampana.

 

Cennikowa wartość rejsu to 3 900 zł jednak specjalnie dla Państwa oferujemy atrakcyjną, walentynkową  cenę 2 000 zł.

 

Zapraszamy na pokład!

 

*Ilość voucherów promocyjnych jest ograniczona.

 

**Voucher ważny jest do końca sierpnia 2014r. Termin realizacji vouchera zależny jest od dostępności jachtów Jeanneau Sun Odyssey 42DS i uzgadniany jest indywidualnie z nabywcą vouchera.