Regaty firmowe

[slider]

https://www.premiumyachting.pl/wp-content/uploads/2013/04/foto_1_regaty-e1365859014124.jpg
https://www.premiumyachting.pl/wp-content/uploads/2013/04/IMG_8343-e1366634459401.jpg

[/slider]

 

Zwolennikom rekreacji z domieszką sportowej rywalizacji proponujemy organizację regat firmowych. To propozycja dla wszystkich preferujących aktywny wypoczynek oraz świetna okazja do integracji firmowej i poprawy komunikacji w zespole.

Jako doświadczona załoga zapewniamy kompleksową organizacje regat – zapewnimy jachty, obsługę sędziowską, boje, flagi i zabezpieczenie WOPR.. Każde regaty  rozpoczynają się od oficjalnego powitania i odprawy załóg, poświęconej zasadom bezpieczeństwa, przepisom i szczegółom organizacji regat. Jest ona przeprowadzana przez wykwalifikowanych załogę Premium Yachting. Scenariusz regat dopasujemy do liczby jachtów biorących udział w imprezie, warunków pogodowych oraz portów skąd załogi zaczynają i kończą zmagania.

Regaty to idealna forma na rywalizację zespołową, wsparcie procesów integracyjnych i komunikacyjnych w zespole. Współpracujemy z doświadczonymi coachami, którzy są w stanie dopasować plan dnia do celów szkoleniowych i integracyjnych.

Regaty mogą zakończyć się wieczorną imprezą żeglarską, gdzie zostaną ogłoszone wyniki i wręczone nagrody. Wydarzenie przebiega  w atmosferze zdrowej i sportowej rywalizacji, nawiązującej w swojej formule do profesjonalnych regat, co przyczynia się do pozytywnej atmosfery i wspaniałych wspomnień.