Wodna Formuła 1

https://www.premiumyachting.pl/wp-content/uploads/2015/02/marsz.jpg

Jedyna okazja do co-drivingu z Bartłomiejem Marszałkiem, który jest pierwszym i jedynym zawodnikiem z Polski, startującym w elitarnej klasie motorowodnej F1 H2O.

Dwuosobowy katamaran jest jednym z czterech tego typu łodzi na świecie. Należąca do polskiego zawodnika łódź jest jednak najnowsza i najszybsza! Możesz przeżyć przeciążenia wynoszące 6G. Zwrotność bolidu nie jest możliwa do osiągniecia przez jakąkolwiek maszynę poruszająca się na kołach. Tylko 2,5 sekundy do setki!

Co-driving katamaranem F1 będzie niepowtarzalną atrakcją w czasie biznesowych spotkań, szkoleń czy wyjazdów integracyjnych. Wyjątkowe emocje na długi czas zapiszą się w pamięci partnerów, gości, kontrahentów lub pracowników. Gwarantujemy, że takiej jazdy nigdy wcześniej żaden z nich nie przeżył.

Jest to również świetny motyw przewodni niezapomnianych urodzin lub wieczorów kawalerskich. Stanowi świetny prezent dla miłośników silnych emocji.

Pływanie z Bartkiem Marszałkiem możemy zorganizować na dowolnym akwenie wodnym w Polsce.

Jesteśmy w stanie zająć się kompleksową organizacją całego eventu (nocleg, wyżywienie, atrakcje wieczorne, teambuilding itp.). Dodatkowo istnieje możliwe obrandowania bolidu logotypem firmy.

ZŁÓŻ ZAPYTANIE

Kontakt:
Marcin Woliński, Event Manager
tel. 506 99 88 30
marcin.wolinski@premiumyachting.pl