mazury

premium

Kraina Wielkich Jezior Mazurskich od zawsze przyciągała swoim niepowtarzalnym klimatem, przyrodą i wodnymi możliwościami. Dzięki stałemu rozwojowi infrastruktury żeglarskiej i hotelowej to dziś jeden z najatrakcyjniejszych rejonów do organizacji wyjazdów typu MICE. Regaty, rejsy kilkudniowe, krótkie eventy wodne dopasowane do hotelu, to od lat nasza stała oferta. Region żyje również zimą! Zapraszamy na żagle na lodzie – popularne bojery, które pozwolą uczestnikom spotkania spróbować i odkryć coś zupełnie nowego!

Nasze mazurskie możliwości, to realizacja aktywnych spotkań nawet dla 300 osób jednocześnie, w trakcie których praca łączy się z przyjemnością, pasja z odkrywaniem, a zabawa z integracją.

Dzięki wielu realizacjom dopasujemy jachty, trasę i scenariusz imprezy optymalnie wpierając założenia spotkania. Stała współpraca z marinami, hotelami i restauracjami pozwoli nam zrealizować najbardziej nietypowe pomysły. Nie wahaj się, sprawdź nas już dzisiaj!

Najpopularniejsze scenariusze:

Regaty – stale rosnąca mazurska flota daje ogromne możliwości realizacji regat. Jesteśmy w stanie zaproponować udział nawet 20 monotypowych konstrukcji kabinowych oraz 40 jachtów typu Omega. Mniej doświadczonymi załogami zaopiekuje się zawodowy sternik, a Ci najbardziej ambitni będą mogli w pełni przejąć stery. Organizujemy regaty zarówno stacjonarne w jednym z wybranych mazurskich portów lub etapowe typu one way, a jachty do portu macierzystego odstawiają nasi sternicy.

Rejsy etapowe – to możliwość najbliższego poznania Mazur i posmakowania żeglarskiego życia. Dobieramy optymalną trasę i mariny do uczestników rejsu, bez względu, czy jest to rejs dwudniowy czy tygodniowy. Formułą rejsu etapowego zaskoczy Waszych gości, a odkrycie najpiękniejszych mazurskich zakamarków na długo zostanie w pamięci Waszych gości.

Najczęstsze destynacje:

Węgorzewo, Sztynort, Giżycko, Rydzewo, Ryn, Mikołajki, Ruciane Nida, Pisz.