Rejsy żaglowcem

w wersji premium

Rejsy firmowe z Premium Yachting to doskonały sposób na uatrakcyjnienie imprezy firmowej, czy imprezy integracyjnej dla pracowników i kontrahentów. Znakomita szkoła pracy zespołowej, intensywna dawka morskiej przygody i  adrenaliny, skuteczna integracja oraz nauka efektywnej kooperacji w nowym zmiennym otoczeniu , to tylko niektóre elementy, które będą miały przełożenie na strefę zawodową.

Organizujemy rejsy na jachtach  i motorówkach  w Gdańsku, Gdyni, Sopocie, które pomieszczą do 16 osób. Rejsy  jesteśmy w stanie zorganizować z dowolnego miejsca na polskim wybrzeżu jak również w dowolnym zakątku świata. Plan imprezy żeglarskiej dopasujemy do pozostałych elementów integracji lub szkolenia, a z przyjemnością zaproponujemy kompleksowe rozwiązania proponując sprawdzone hotele, restauracje i wyjątkowe miejsca warte zobaczenia. W zależności od potrzeb i planu dnia możemy zaproponować atrakcje wodne od kilkudziesięciu minut do 2-3 rejsów morskich. Realizujemy również regaty firmowe, rejsy motorówkami, czy zwiedzanie zabytków trójmiasta od strony wody.

https://www.premiumyachting.pl/wp-content/uploads/2016/01/zaglowiec.jpg

Oferta Premium Yachting to również rejsy na największych żaglowcach pływających po świecie. Niektóre z nich są w stanie pomieścić nawet do 120 osób. W zależności od preferencji oraz liczby gości, zaproponujemy odpowiedni żaglowiec oraz szczegółowo opracujemy scenariusz całego wydarzenia. Żaglowiec może służyć również jako nietypowa przestrzeń eventowa, która pozwala na przygotowaniewytwornej kolacji, eleganckiej gali, konferencji lub szkolenia.   Marzy Ci się Impreza żeglarska lub inspirowana tym stylem? Nie ma lepszego miejsca niż żaglowiec!

Bardzo atrakcyjnym elementem naszych imprez na żaglowcach jest możliwość zaangażowania się w prace na statku, m.in. pomoc przy stawianiu żagli, prowadzenie statku oraz wszelkie inne działania, które wykonuje załoga żaglowca.

Dla ambitnych możemy zorganizować kilkudniowe rejsy.

Zabierz swoich gości na wyjątkowy pokład.