Wisła w Warszawie

premium rejsy po rzece

Zaskocz swoich gości i zabierz ich w rejs zaledwie kilkanaście minut od biura. Jeździmy po całym świecie, pływamy po jeziorach, morzach i oceanach, ale będziecie zaskoczeni jakie możliwości kryje w sobie Wisła! Zobaczenie Warszawy od wody jest zaskakujące, intrygujące i sprawi, że rejs będzie zapamiętany na długo! Wisła zaledwie po kilkunastu minutach rejsu obfituje w siedliska ptaków, niesamowitą roślinność – tego nie da się zapomnieć. Na koniec spotkania zbierzemy gości na wyspę przy moście Poniatowskim lub zorganizujemy nieformalne spotkanie na plaży.

Do dyspozycji naszych gości mamy zarówno tradycyjne jednostki drewniane jak i nowoczesne barki. Trasę i formułę rejsu dopasujemy do Waszych potrzeb i pomysłów. Napisz nam gdzie masz swoje biuro, a postaramy się po Ciebie przypłynąć!

Najczęstsze realizacje:

Rejs – ok 2 godzin po Wiśle kończący się wraz z zachodem słońca – to o tej porze Warszawa wygląda najbardziej niesamowicie! Przekonaj się sam.

Wyprawa nad Zalew Zegrzyński – Całodniowy rejs, z całą ilością niespodzianek, Wisła, śluza, kanały, otwarty akwen, a na koniec super marina i kolacja przy ognisku na świeżym powietrzu… Zacznij tak swój wyjazd integracyjny!