ZALEW ZEGRZYŃSKI

blisko warszawy

Szukasz miejsca na integrację niedaleko Warszawy? A może realizujesz spotkanie biznesowe, szkolenie, konferencję na Mazowszu i chciałbyś zaprosić uczestników do aktywnego spędzenia czasu? Nad Zalewem Zegrzyńskim wszystko jest możliwe –wyśmienita infrastruktura hotelowa, nowe lokalizacje i restauracje oraz coraz bardziej kompleksowa wodna oferta, która spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów i gości.

Zalew Zegrzyński to też świetne miejsce do wiosenno-letnich spotkań nieformalnych, przygotuj się do lata, zaproś znajomych i odkryj z nami świat żagli i motorówek! Nauczymy Cię pływać na wakebordzie, na nartach wodnych, na skuterze. A może chciałbyś spróbować flyboarda? – to wszystko czeka na Ciebie niecałe 45 min od centrum miasta! Tych najbardziej niecierpliwych możemy odebrać nawet z Powiśla i zabrać na niesamowitą wyprawę nad Zalew wodą! Zaskocz swoich gości i daj się porwać na wodę….

Zalew Zegrzyński to również miejsce gdzie poza Augustowem możliwa jest realizacja spotkania z Bartkiem Marszałkiem i jego ultraszybkim, ultranowoczesnym bolidem wodnej Formuły 1, która zapewni adrenalinę na najwyższym poziomie.

Najpopularniejsze rozwiązania:
Regaty Firmowe – dla grup do 80 osób możemy zrealizować pełne profesjonalne regaty firmowe. Proponujemy flotę monotypową jachtów na których liczą się przede wszystkim umiejętności załogi! A po rywalizacji ognisko i kolacja w jednym z wyśmienicie zlokalizowanych hoteli.

Motorówki – nic lepiej nie dotleni jak szybki przejazd motorówką! Zaraz po szkoleniu przenieś się w inny wymiar! Poczuj prędkość, adrenalinę i wiatr we włosach na jednej z naszych komfortowych motorówek.  Wystarczy, że wygospodarujesz 30 minut, a będziesz zaskoczony tym co można zrobić nad zalewem!

Napisz do nas już dzisiaj, a zaproponujemy Ci kompleksowe rozwiązanie.