Nasze rejsy

w wersji premium

Odkryj z nami nowe oblicze Gdańska. Zapraszamy na rejs kanałem portowym Zatoki Gdańskiej wzdłuż Starego Miasta, nabrzeża Stoczni Gdańskiej, Twierdzy Wisłoujście oraz Westerplatte. Razem z Premium Yachting odwiedź Sopot, miasto z najnowocześniejszą mariną w Polsce i najdłuższym w Europie drewnianym molo spacerowym. Wpłyń z nami do portu handlowego w Gdyni, gdzie cumują historyczne statki „Błyskawica” i „Dar Pomorza”. Żegluj w regionie Półwyspu Helskiego.

KORPORACYJNE I REKREACYJNE

Rejsy korporacyjne to pomysł na utrzymanie dobrej atmosfery w zespole. W ofercie Premium Yachting znajdują się rejsy z elementami team builiding, które sprzyjają poprawie komunikacji i motywacji pracowników. Rejsy rekreacyjne natomiast to propozycja dla miłośników aktywnego wypoczynku. Dla wszystkich, którzy pragną czerpać przyjemność z żeglowania w komfortowych warunkach.

MOTYWACYJNE I SZKOLENIOWE

Rejsy motywacyjne i szkoleniowe z Premium Yachting mają na celu integrację zespołu oraz rozwój ważnych zarówno w sporcie,  jak i w biznesie cech charakteru. Aktywny wypoczynek połączony z nabywaniem nowych umiejętności, a przede wszystkim budowaniem wzajemnego zaufania i atmosfery zdrowej, sportowej rywalizacji jest doskonałym rozwiązaniem dla nowoczesnych pracodawców. Program szkoleniowy wzbogacony o elementy żeglarskie niewątpliwie sprzyja usprawnieniu komunikacji oraz efektywnej współpracy.

PO MORZU ŚRÓDZIEMNOMORSKIM

Nasza oferta skierowana jest do osób, które pragną zobaczyć najpiękniejsze miejsca basenu Morza Śródziemnego żeglując na pokładzie luksusowego jachtu lub historycznego żaglowca. Lazurowe morze, piękne plaże i niezliczona liczba miejsc, których krajobrazy zapierają dech w piersiach, to tylko część atrakcji, jakie czekają na uczestników wyprawy. Aktywny wypoczynek i bliski kontakt z naturą to gwarancja relaksu i dobrej zabawy. Dla osób głodnych podwodnych wrażeń dopełnieniem rejsu.